Gymnastika: 21. Jarní pohár ve SG žen – Sezimovo Ústí

Jarní závodní sezóna ve sportovní gymnastice byla zahájena dvojbojem (bradla, prostná) poslední sobotu v březnu a to 21. Jarním pohárem ve SG žen v Sezimově Ústí.
Ze všech oddílů Jihočeského kraje bylo přihlášeno neobvykle mnoho děvčat. I vimperské gymnastky se na první závod moc těšily. Startovalo jich hned osmnáct a to v pěti kategoriích.
Nejmladší v kateg. VS 0A závodily na kraji vůbec poprvé a zacvičily velice dobře. Nejlepšího výsledku dosáhla Šarlota Jakšová, která skončila na 7. pozici.
Další nejlepší umístění v jednotlivých kategoriích vybojovaly Lucie Zdeňková v kateg. VS 0B, která si odvážena diplom za 6. místo, v kateg. VS 1B Viktorie Ollé získala krásné 5. místo. V další kateg. VS 4C Lucie Hermanová obsadila 8. příčku a v kateg. VS 5+6C dosáhla Linda Pištěková dokonce až na 4. pozici.