IV. ročník „Memoriálu Karla Parmy ve SG žen“ – Jindřichův HradecPosledním přípravným závodem před krajským přeborem žen ve sportovní gymnastice byl „Memoriál Karla Parmy“ pořádaný v Jindřichově Hradci. Klasického gymnastického čtyřboje se zúčastnilo více než sto děvčat nejen z Jižních Čech, ale také z dalších oddílů z celých Čech.
Je potěšitelné, že úroveň v kraji je čím dál obtížnější a zvyšuje se i počet startujících, kteří sestavy výborně zvládají.
Vimperk tentokrát zastupovala jen tři děvčata – Šárka Václavíková, Kristýna Niedobová a Sára Pulcová. Ostatní se zúčastnili jiných, pro ně důležitějších akci, ale na krajský přebor, který se koná v Táboře, je jich přihlášeno již 17.
Šárka a Kristýnka startovaly v nejpočetnější kateg. VS 1A+B. Velice se snažily, od prvních jarních závodů se hodně zlepšily, ale v náročné konkurenci to stačilo jen na 25. (Šárka Václavíková) a 26. místo (Kristýna Niedobová).
Také Sára Pulcová se výrazně zlepšila a i když má ještě značné rezervy na přeskoku, kladině i bradlech vybojovala si pěkné 8. místo v kateg. VS 5+6C.
Na poslední jarní závod se všichni moc těšíme a budeme bojovat o co nejlepší umístění.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marie Kotlíková
předsedkyně oddílu SG
TJ Šumavan z.s. Vimperk