Memoriál Petra Kouby ve SG žen – České Budějovice


Posledním krajským závodem ve sportovní gymnastice žen je již tradičně dvojboj (prostná – kladina) pořádaný v Gymcentru Merkuru v Českých Budějovicích na počest významného jihočeského trenéra a předsedy tréninkového střediska mládeže Petra Kouby.
Gymnastky z pořádajícího oddílu cvičily na závěr ve II. lize a potvrdily, že 8. místo přivezené minulý týden z mistrovství republiky jim právem náleží.
Vimperská děvčata se na tento závod vždycky moc těší. Bylo tomu tak i letos. Ve čtyřech kategoriích se jich prezentovalo celkem 19. Z toho hned čtyři závodnice se umístily do desátého místa. Všechny zacvičily, k radosti trenérek i rodičů, jak nejlépe dovedly.

Z výsledků:
VI. liga – 10.m. Lucie Gubániová, 12.m. Anastázie Klasová, 14.m. Šarlota Jakšová,
15.m. Michaela Hermanová, 20.m. Aneta Medková
V. liga – 18.m. Ester Kohoutová, 22.m. Viktorie Ollé, 24.m. Eliška Čtvrtníková
IV. liga – 10.m. Lucie Hermanová, 14.m. Anna Kotrlíková
III. liga – 9.m. Ester Ollé, 10.m. Linda Peštěková, 14.m. Barbora Zdeňková,
15.m. Šárka Václavíková, 16.m. Adriana Košnarová, 25.m. Kristýna Niedobová,
26.m. Jitka Pelešková, 27.m. Adéla Pištěková, 28.m. Terezie Šťastná.

Závod, v příjemné předvánoční atmosféře, byl důstojným zakončením podzimní sezóny. Děvčatům a trenérkám děkuji za výbornou celoroční práci a přeji hodně elánu do dalšího období.
Všem příznivcům a podporovatelům SG ve Vimperku přeji pěkné vánoční svátky, hodně zdraví do nového roku a hlavně děkuji za morální a finanční podporu, bez které by tento krásný sport ve Vimperku nemohl existovat. Moc si toho vážíme.

   

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Marie Kotlíková
předsedkyně oddílu SG
TJ Šumavan z.s. Vimperk