Našlapaný závěr sezony florbalového týmu mužů!


Pomalu se blížíme do posledního soutěžního kola. Poslední čtyři turnaje čekají vimperské florbalisty a to 21.2. v Č. Budějovicích. Vimperští se zde poperou o čelo tabulky s Jokers ČB a s třeboňským béčkem, se kterým zatím dokázali uhrát pouze dvě remízy. Tento turnaj bude dosti klíčový.

Hned o týden později, opět v neděli tentokrát 28.2. se naši florbalisté vydají do Kaplice. Zde nejdříve změří síly s českokrumlovským béčkem, který dvakrát porazili a v druhém utkání s týmem béčka Kaplic, jemuž budou chtít oplatit dvě předešlé porážky.

V měsíci březnu, přesně 26.3. v obloukové hale ve Strakonicích pořádají vimperští domácí turnaj, kde budou hostit tým Slavonic a FBK Č. Budějovic. Na tento turnaj zveme vimperské občany i všechny ty, co o tento sport mají zájem. Na tento domácí turnaj připravujeme doprovodné programy. Více informací se dozvíte během druhé poloviny tohoto měsíce.

Poslední turnaj této sezony pro tým z našeho města se odehraje 10.4. v Třeboni. První utkání bude proti Jokers ČB a následně s týmem ASK Trojmezí. Se sezonou se florbalisté rozloučí 15.4. soukromím večírkem. Doufejme, že bude oslavný na úkor postupu mužů do vyšší soutěže.

Jsme rádi, že spousta lidí má zájem o tento sport, který jsme jako novinku od minulého léta přivedli do našeho města. Můžete se těšit na náš florbalový stánek na druhém ročníku vimperského Majálesu, který měl minulý rok dobré ohlasy. Budeme zde podávat veškeré informace k tomuto sportu. Můžete soutěžit o ceny nebo si zakoupit propagační materiály (např. tričko s logem oddílu). Jsme rádi za dobrou spolupráci se spolkem Mission Vimperk, který tuto akci pořádá. Pro více informací sledujte naše FB stránky www.facebook.com/vimperskyflorbal a náš nový web, který bude zanedlouho spuštěn a to www.fbcvimperk.cz. Děkujeme za vaší podporu!