Šumavský pohár horských kol XCO již o tomto víkendu 30. – 31. 5. 2020


Vážení přátelé,
dovolte mi Vás informovat o tom , že tým Rouvy Specialized pořádá o tomto víkendu první ze závodů Šumavského poháru horských kol, a to na Zadově na trati Českého poháru MTB. Bude to první závod XCO v této sezóně, tomu i odpovídá startovní listina. Na start se postaví celá česká špička, mezi muži uvidíme Ondřeje Cinka, Jana Škarnitzla, Jana Vastla, Martina Stoška, Jaromíra Skálu a další . V ženách pak Jitka Čábelická, Jan Czeczinkarová , Karla Štěpánová, Tereza Sásková, Jana Pichlíková, Lucie Veselá a další.
Celý bikový víkend začne již v sobotu na kterou jsou naplánovány dvě akce. Dopoledne náborové závody nejmladších dětí, odpoledne pak krajský přebor žactva a kadetů, v neděli pak přijde na pořad mistrovský závod Jihočeského kraje pro kategorie juniorů, žen,juniorek, kadetek a elitních mužů.
Hlad po závodech je tak velký, že svoji účast na nedělních závodech ohlásila i slovenská reprezentace horských kol, která bude vážit tak dalekou cestu a případné nepříjemnosti týkající se omezení cestování.
Svůj stánek bude mít v prostoru startu a cíle i hlavní partner týmu firma ROUVY, zde si všichni mohou vyzkoušet virtuální cyklistiku , která nás zachránila v době karantény.

 

Jiří Lutovský