Team ROUVY Specialized začal novu sezonuNovou, již dvacátou devátou závodní sezonu horských kol začal team ROUVY Specialized. Tentokrát ji závodníci týmu začli již koncem února ve španělském Banyoles, kde se konal první závod juniorské světové série a elitní závod High class.
V juniorkách zajela výborný závod Nela Viktorová, která dojela na osmém místě. Matyáš Vondráček byl 27. ze 175 juniorů na startu.
Zuzana Šafářová dojela mezi ženami na 30. místě a Jakub Vlasatý při svém prvním startu v dospělé kategorii dojel na 160 místě z 290 závodníků na startu.

Druhých čtrnáct dní v březnu pak celý tým absolvoval klasický jarní přípravný kemp v toskánském Scarlinu, který byl pro některé zakončen závody JWS a HC ve švýcarské Riveře.
V juniorkách dojela Nela Viktorová na 15. místě. V juniorech Matyáš Vondráček po defektu z 25 místa dojel nakonec 40. , Bořek Šísl dojel na 56. místě. V elitních mužích se na start postavil Jan Sáska, který závod nedokončil.

V rakouském Langenlois startoval Jaromír Skála v elitním závodě mužů a dojel na vynikajícím 11. místě jako druhý nejlepší Čech.

Celý tým teď čeká první český pohár horských kol v Brně. Jan Sáska odlétá na první závod světového poháru do brazilského Petropolis, který se koná 9. -10.4., týden předtím absolvuje na stejné trati přípravný závod.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jiří Lutovský
ROUVY Specialized cycling team
rouvy-specialized.com