Veselý gymnastický vícebojNezadržitelně se blíží konec školního roku a s tím souvisí i nejrůznější rekapitulace toho, co se děti během uplynulého období naučili. Nejinak je tomu i v zájmových kroužcích DDM.
Trenérky kroužků sportovní gymnastiky Helena Roblová, Pavlína Vozobulová, Kateřina Vrábelová a Marie Kotlíková již po několikáté připravují pro své svěřence závěrečný „velký závod“ nazvaný „Veselý gymnastický víceboj“. Veselý proto, že všechny děti cvičí s nadšením a pro radost. Těší se na zaslouženou pochvalu od trenérů a hlavně od rodičů a dalších diváků.
Soutěž, která je pořádána ve spolupráci s TJ Šumavan z.s. Vimperk, zahájila Jitka Martanová vedoucí DDM ve Vimperku. Popřála všem příjemný sportovní zážitek a poděkovala dětem za celoroční práci. Soutěž proběhla ve velice příjemné atmosféře. Závěrem soutěžící převzali vedle diplomů a dárečků i pěkné plaketky od zástupce TJ Šumavan z.s. Jiřího Kotlíka, který se rovněž podílel na hladkém průběhu celé soutěže. Poděkováno bylo také správci tělocvičny Karlu Reichartovi za vstřícnost, ochotu kdykoliv pomoc a hlavně za trpělivost, se kterou nám pomáhá vychovávat mladou generaci.

Výsledky:
Kateg. MŠ-1.tř. 1.Veronika Hazuková, 2. Jana Levanská, 3. Adéla Kortusová
2.tř. – l. Eliška Čtvrtníková , 2. Viktorie Kunešová
3.tř. – 1. Izabela Sušilová, 2. Terezie Šťastná
4.tř. – l. Karolína Kurzová, 2. Aneta Kurzová
5.-6.tř. D– 1. Michaela Zámečníková, 2. Barbora Švábková, 3. Barbora Sovová
5.-6.tř. Ch-1. Teodor Vašica, 2. Matěj Černý, 3. Jan Brejcha
7.tř.- 1. Claudie Hozmanová, 2. Jana Brejchová
VS0B – 1. Rozárka Szabová, 2. Julie Kunštová
VS0B1 – 1. Lucie Zdeňková, 2. Neidobová Kristýna, 3. Šárka Václavíková
VS0B2 – 1. Sára Pulcová, 2. Tereza Šimečková, 3. Silvie Voldřichová
VS5-6C – 1. Barbora Zdeňková, 12. Daniela Vašicová, 3. Jitka Pelešková

    

   

 

Marie Kotlíková, Helena Roblová
vedoucí kroužků DDM Vimperk